Firmast
Projekts GPS
Teenindus

WEB


WEB-väljatöötamine
- Veebiinterfeissi kasutamine kaasaegsete arvestussüsteemide jaoks
- Kasutamine kaubandus- ja laokompleksides
- Kasutamine tootmise- ja laokompleksides
- Kasutamine transpordilogistikas
Serveri rent
- Virtuaalserveri rent (Virtual server, VDS/VPS Virtual Dedicated Server/Virtual Private Server)
- Eraldatud serveri rent (dedicated server, DS)
- Serveri paigaldamine (colocation)

RUS ENG   

Kasutamine kaubandus- ja laokompleksides

Jaotatud infosüsteemi võimalused võivad olulisel määral optimeerida kaubandus- ja laokompleksi tööd kaubakäibe analüüsi korral, alustades eelneva info laekumisest kauba saabumise kohta kuni lao väljastuste ajalooni välja. Kaubandus- ja laokompleksi veebiinterfeiss saab pakkuda järgmisi võimalusi -

 

  • Paljude müügipunktide, konsignatsiooniladude ja esindajate üheaegse töötamise võimalus veebiinterfeissi kaudu, kogudes samaaegselt andmeid peakontoris mitmekeelse interfeissi kujul.
  • Klientidele ja diileritele iseseisva juurdepääsu võimaldamine kaubajääkide, sissetuleku ja väljastuse käibe informatsioonile (redakteerimise võimaluseta), müükide analüütikale ja nende müügiennustustele, kaubavaru dünaamikale ning muudele andmetele internetivõrgus 24h/7p nädalas.
  • Aruande võimalused tellimuste ajaloo ja nende täitmise kohta, jooksvate jääkide, arvete ja maksete laekumise ning jooksva rahabilansi kohta.
  • Tellimuste formeerimise võimaluse loomine kauba vastuvõtuks ja lähetuseks otse arvestussüsteemis, asudes füüsiliselt mistahes paigas ja igal ajal, mis alandab oluliselt kontoritöötajate koormust ja suurendab töö operatiivsust.
  • Müükide analüütika tulevaste müükide ennustamiseks, hetke kogus ja minimaalne müügivaru. Tulemusena poodidele väljastamiseks vajalike kaubakoguste eelarvestus.
  • Partnerite poolt portaali kaudu detailsete aruannete saamine ettevõttega vastastikuste arvelduste seisu ja kaupade liikumise kohta.
  • Kauglao kasutamise korral võib veebiserveris kohe pärast kauba väljastamist laost viivituseta näha, mis seisus on tellimuse töötlus ja kas kauba lähetus on teostatud.
  • Kaupade hindade tsentraliseeritud muutmine põhisüsteemis.
  • Tasumise kohta info laekumine lattu ja raamatupidamisse.
  • Mistahes muud vajalikud põhisüsteemis olemasolevad võimalused.

 

Põhjalikumat infot kaubandus- ja laokomplekside kohta leiate veebiaadressil ERP.Storage - Laoprogrammide kompleks; Tarkvara kompleks IWS.Trade; Spetsialiseerunud lao-müügikompleks kalatoodangu arvestuseks; Tarkvara kompleks WMS.Management.

GSM: (+372) 5 03 28 23
e-mail: contact@net-working.ee

 
© Networking 2003
WebDisain © rocket88